Milieutechniek en Bodem

BK Professionals is specialist in het bemiddelen en detacheren van milieukundigen. Binnen het ingenieursbureau van BK is Bodem de belangrijkste discipline die we in huis hebben. Dankzij onze landelijke dekking en naamsbekendheid in de bodemwereld schakelen externe partijen bij capaciteitsproblemen regelmatig onze adviseurs in. Dit wordt gecoördineerd door BK Professionals. Mede dankzij het grote netwerk van ons moederbedrijf in de bodemindustrie kan BK Professionals ook milieutechnische detacheringen verzorgen.

Ben jij startend of ervaren milieukundige of bodemspecialist en op zoek naar een nieuw project of werkgever? Neem dan gerust een kijkje bij onze bodemkundige en milieukundige vacatures of neem vrijblijvend contact met ons op via 088-321 25 20.


Adviesbureau

Aannemer

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail:
tom@bkprofessionals.nl

Mobiel:
(06) 1316 4801

Over Tom:
Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

Lees verder

Maarten Spierenburg

E-mail:
maarten@bkprofessionals.nl

Telefoon:
088 321 2520.

Over Maarten:
Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

 

Lorenzo Borhem

E-mail:
lorenzo@bkprofessionals.nl

Mobiel:
(06) 3441 3700

Over Lorenzo:
Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

LinkedIn

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail:
tim@bkprofessionals.nl  

Mobiel:
(06) 1427 7591 

Over Tim:
De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail:
dirkjan@bkprofessionals.nl

Mobiel:
(06) 46346161

Over Dirk Jan:
Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

Lees verder

Gideon Kueter

gideon@bkprofessionals.nl

Mobiel:
(06) 2390 1050

Over Gideon:
Vrijwel vanaf de start van BK Professionals ben ik betrokken geweest bij de opbouw van de organisatie...

LinkedIn

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail:
simone@bkprofessionals.nl

Mobiel:
(06) 5357 5627

Over Simone:
Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder